HAKKIMIZDA

about

“BETONTAŞ Hazır Beton Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. “TAŞYAKAN GRUBU” bünyesinde faaliyet gösteren hazır beton üretim firmasıdır…

TAŞYAKAN GRUBU’nun kökleri Cumhuriyetimizin kuruluş yıllarında başlayan kireç üreticiliğine uzanmaktadır. Kireç üreticiliği ile başlayan ve kuşaktan kuşağa süre gelen uğraşlar grubu diğer yapı malzemelerine de taşımış, bugüne kadar Ege Bölgesinde inşaat sektörünün hizmetinde hızla büyümeye devam etmiştir.

Kurumsallaşma sürecinin başlangıcı olarak kabul edilen ilk şirket, 1997 yılında kurulan TAŞYAKAN İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti.’dir. Tüm inşaat malzemelerinden en önde gelen markalarının ana dağıtıcılığı görevini üstlenerek bölgede sektörün hizmetine girmiş ve bugüne kadar bu hizmeti başarıyla sürdürmüştür.

Grubun aldığı kararla 2011 yılında hazır beton üretimi amacıyla kurulan BETONTAŞ Hazır Beton Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ilk olarak aynı yıl Aydın Söke’deki hazır beton tesisi ile başladığı girişimiyle başlangıçta bölgesindeki beton kullanıcılarının ilgi ve beğenisini çekmiş, olumlu geri dönüşler sonucunda Aydın-Ortaklar ve Milas- Akbük tesisleriyle hizmet ağını genişletmeye başlamıştır. Müşteri odaklı hizmet ve kalite ilkesinden taviz vermeden gerçekleştirdiği üretimler neticesinde gelen taleplerle büyüme kararı almış ve İzmir-Seferihisar ile İzmir-Bornova’da kurduğu tesislerle bölgesel pazarda hızla yerini almaya başlamıştır.

Tesislerindeki tam donanımlı hazır beton santralleri, güçlü filosu ve sektörde deneyimli kadrosuyla bölgenin en prestijli yapılarında var olmayı ve kaliteden taviz vermeden hizmet ağını genişletmeyi vizyon edinmiştir.

Firmamız logosu ve e-mail adresini kopyalamak suretiyle firmamız adına farklı kurum ve kişilere elektronik posta gönderildiği tespit edilmiştir. Söz konusu elektronik postanın kurumumuz ve çalışanlarımızla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Kötü niyetli kişilerce organize edildiğini düşündüğümüz bu girişimin tarafınıza zarar vermesini engellemek için; elektronik postayı dikkate almamanızı, ekinde yer alan dosyaları açmamanızı önemle rica ederiz.
Bilgimiz dışında gelişen durum için üzgün olduğumuzu belirtir. İyi günler dileriz.